Komentari trgovanja i dešavanja na tržištu

panzer

Re: Komentari trgovanja i dešavanja na tržištu

PostPostao/la panzer » 28 sij 2019, 11:13

Malo šibicare i na ŽGP. Treba gazdama za tendera.

I generalno sve velikodušni prodavači. Zašto bio prodao po 25 KM na tenderu za Solanu kad možeš po 24 KM.

ummet

PostPostao/la ummet » 15 vel 2019, 11:24

Evo "svjetlo na kraju tunela" je postalo sudija suda BIH. Slavujeva drugarica. Šala. Ovo je dogovor SBBa i SDA. Ona će halalit Radončićev kriminal, al SDA nastavlja da vlada. Dug ovaj tunel...

slavuj

PostPostao/la slavuj » 15 vel 2019, 12:33

Moram priznati da ti je ova dobra!Jedino što sam dobio nakon te izjave je razgovor sa dotičnom i poslije poziv od njenih saradnika.Razgovor o konkretnim slučajevima,rekli su!Za predmet Tobaco press u kojem se direktor FDS Mulaosmanović i družina osumnjičeni da su tom kupovinom oštetili FDS za oko 8 miliona km,rekli su mi da je pitanje dana kada će biti podignuta optužnica!To je bilo prije skoro tri godine!!!Nedavno sam saznao da je istražitelj iz Federalne uprave policije,koji je sačinio Izvještaj o postojanju osnova sumnje za počinjeno krivično djelo u tom slučaju,premješten na druge poslove,saobračaj ili nešto slično!Prije koji dan čovjek me upoznaje sa jednim od tog posla a on kaže:Ma znam njega,s njim sam razgovarao i vjerovatno zbog toga sam premješten!Rasturili su sve koji su išta znali!
I u ovim godinama ,ja svaki dan nešto naučim,ljudi me svaki dan iznenade sa novim marifetlucima!
Ali unatoč tome ne treba odustati!Jer sve će se ovo morati riješiti,kad tad!

Natrag na “INVEST.BA”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 18 gostiju.